Konferencija „Rūpestinga tėvystė“

Iš prigimties beveik visi tėvai yra užprogramuoti rūpintis savo vaikais. Dauguma jų tą ir daro. Suteikia maisto, stogą virš galvos, pasirūpina kitais baziniais poreikiais, ugdo, auklėja. Tačiau vis daugiau skiriama dėmesio ir vaikų emocijoms, bendravimui, sveikatos stiprinimui, prevencijai, išvengiant galimų rūpesčių ateityje.
Šioje konferencijoje, skirtoje besilaukiantiems tėveliams ir jau turintiems vaikučių iki 3 metų, mes – keturios mamos – veiklios entuziastės, savo srities specialistės, norinčios su besilaukiančiais ir jaunais tėvais pasidalinti savo žiniomis, asmenine patirtimi bei praktiniais patarimais, gimusiais darbo su kūdikiais ir vaikais metu. Mes kalbame ne tik knygų kalba, tačiau žinojimą remiame ir tikromis, neišgalvotomis patirtimis. Kad Jūsų Tėvystė būtų ramesnė.

Kaip stiprinti vaikų imunitetą ir auginti juos su mažiau vaistų; kaip išvengti kūdikio galvytės „nugulėjimo“; kaip paskatinti vaiko kalbos raidą ir kokių klaidų vengti; kaip galime natūraliais būdais raminti naujagimį.

Daugiau informacijos apie konferenciją: www.rupestingatevyste.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *