Sveiki, aš – Milda. Mama kaip ir Jūs…

Niekada neplanavau kurti puslapį, imtis prevencinės kompanijos ar prekiauti. Viskas pasikeitė visai neseniai, kuomet mūsų šeima susidūrė su nugulėta kūdikio galvyte.

Jaunėlis gimė natūraliai, kiek sunkiau ir buvo dičkis (4,2 kg). Net paskutiniuosius nėštumo mėnesius jaučiau, kad jam ankštoka, o man nešioti ne taip ir lengva.

Mažylis buvo itin ramus, daug miegodavo, mielai supdavosi gultuke. Džiaugiausi, kad spėju pasirūpinti vyresniuoju, šeima, savimi ir namais. Gyvenimas buvo puikus. Tačiau apie 4 mėnesį pastebėjome, kad galvytė nugulėta. Šeimos gydytoja nuramino, kad „nieko tokio – išsitiesins pati”. Tačiau dienos bėgo, o situacija tik prastėjo.

Užregistravau kūdikį specialisto konsultacijai, mėnesį laukėme vizito ir štai, 8 mėnesių išgirdome – pozicinė deformacija (plagiocefalija), kuri nepataisoma, bet turės tik estetinių liekamųjų reiškinių, t.y. „nieko tokio”.

Kaltinau save ir jaučiausi bloga mama: kaip aš galėjau pražiūrėti, kad mano kūdikis nugulėjo galvytę? Taip pat pykau ant medikų, kurie tinkamai neįvertino situacijos ir manęs neinformavo. Negalėjau nurimti, pradėjau internete ieškoti informacijos. Lietuviškai nieko išsamaus neradau, vienas kitas sprendimo būdas, forumai, padrika informacija, neviltis…

Angliška paieška mane atvedė prie Mimos pagalvių, sukurtų užkirsti kelią galvytės deformacijai ir ją koreguoti. Mimos pagalvės sukurtos tėvų tėvams. Ši nuostabi įmonė užsiima prevencine programa, informacijos platinimu ir siekimu, kad kuo daugiau kūdikių būtų apsaugota. Įkvėpta ir jų paskatinta nusprendžiau savo skaudžios patirties neslėpti, o pasidalinti su kitais tėvais. Jeigu nors viena mama ar tėtis mane išgirs ir apsaugos savo kūdikį, mano darbas nebus veltui.

JŪS GALITE APSAUGOTI SAVO KŪDIKĮ

Kūdikio galvytė – informacinis puslapis tėvams. Pagrindinė informacija apie kūdikio priežiūrą ir migdymą; apie mitus, kuriuos girdime iš gydytojų; apie veiksmingas priemones ir pagalbą. Čia galėsite sužinoti apie Mimos pagalves, kurios vienintelės pripažintos efektyvios koreguojant galvytės deformacijas, ir jas įsigyti.