Ar pagalvytė padės mano kūdikiui?

Mimos pagalvė yra vienintelė kūdikių pagalvė pasaulyje ženklinta kaip medicininės paskirties priemonė. Pagalvės efektyvumas patvirtintas klinikiniais tyrimais.

Mimos pagalvė nėra gydymo planas, tačiau viena iš priemonių, kuri geriausius rezultatus duoda kuomet naudojama kompleksiškai su kineziterapeuto mankštomis ir aktyviu padėčių keitimu, kuomet kūdikis neguli.

Kodėl?

Kineziterapeutas padeda įvertinti, ar kūdikio kaklo raumenys yra tolygiai išsivystę, t.y. ar nėra kreivakaklystės. Esant kreivakaklystei, trumpesnis raumuo gali tempti kaukolės kauliuką ir kreipti galvytę. Todėl labai svarbu mankštų ir specialių pratimų pagalba tai išspręsti. Mimos pagalvė nesprendžia kreivakaklystės problemos, tik apsaugo galvytę ir ją koreguoja. Taip pat kineziterapeutas gali jus apmokyti, kaip teisingai nešioti kūdikį.

Taisyklingas ir apgalvotas kūdikio nešiojimas esant nugulėtai galvytei labai svarbus. Apie 78 proc. kūdikių nuguli dešinę pusę, kadangi yra nešiojami ant tėvų kairės rankos (norint, kad dešinė būtų laisva smulkiems veiksmams atlikti).

Labai svarbu, kad korekcinės priemonės būtų pradėtos taikyti kuo anksčiau, kadangi kūdikio galvytė auga sparčiausiai iki 4-to mėnesio. Vėliau siūlės pradeda vertis, kauliukai kaulėti, todėl korekcija darosi mažiau efektyvi ir naudojant konservatyvias priemones, gali būti tik dalinė arba gali prireikti specialaus ortopedinio šalmo. 

Naudokite Mimos pagalvę kuo dažniau („religingai”), kai tik kūdikis būna padėtyje ant nugaros – miegant, keičiant sauskelnes, rengiant, žaidžiant ant lavinamojo kilimėlio.

Nepamirškite dažnai guldyti ant pilvuko, kad stiprėtų kaklo raumenys.

Category: Mimos pagalvės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *